İşletmenizde operasyonlarınızı yönetirken hem vakit tasarrufu hem de maliyet avantajı sağlamak için ERP sisteminiz ile bire bir eş zamanlı çalışabilen Logo Ocean Depo Yönetim Sistemi esnek kod yapısı ile farklı çözümler sunarak Global teknolojileri yakından takip edebilmenize olanak tanır.

Bilgi Alın Broşürü İndirin Tanıtım Videosu
Modüler Yapı

Modüler Yapı

Logo Ocean; satınalma, üretim, depo içi yönetim, satış, sevkiyat yönetimi, etiketleme gibi Tedarik Zincirinin önemli birimlerini en etkin biçimde yönetmenizi sağlar. Baştan sona süreç takibi beceresine sahip tek depo yönetim sistemi Logo Ocean, işletmenize özgü tüm süreçlere kolaylıkla uyum sağlar. Mal Kabul, Yerleştirme, İkmal/Besleme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş operasyonel hakimiyet seçenekleri sunar.

Global Teknoloji

Global Teknoloji

Logo Ocean ile global teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilir veya müşterilerinizin talep ettiği standartlara kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Barkod, Kare Bakod, RFID gibi çeşitli tanıma sistemlerine etiket üretme ve okutma ihtiyaçlarınızı tamimiyle karşılar. Paletli depolar için gelişitirilen AS/RS sisteminizi, Logo Ocean robot modülüyle başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Donanım Desteği

Donanım Desteği

Logo Ocean ile süreçlerinizin takibinde kullanacağınız barkod, kare barkod etiketlerinizi okutmanızı sağlayan el terminali modelleriyle veya RFID etiketlerini okuyucu forklift ekipmanları, geçiş kapıları gibi çeşitli donanımlarla uyum çeşitliliği sağlar.

Uyarlanabilir Esnek Kod Yapısı

Uyarlanabilir Esnek Kod Yapısı

Türkiye’de RAD (Rapid Application Development) aracına sahip tek Tedarik Zinciri Yazılımı olan Logo Ocean ile depolardaki hassas süreçlere göre uyarlayarak iyileştirmeleri kısa sürede ve az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. Kendi içinde barındırdığı Raporlama ve Uyarlama Araçları ile sektörlere uygun süreçlere bire bir çözümler üreterek rekabet avantajı sağlar ve süreçlerin geliştirilmesine yardımcı olur.

Performans Yönetimi

Performans Yönetimi

Logo Ocean’ın geniş raporlama yelpazesi sayesinde, operasyonlarınızın verimliliğini, personel performanslarını, makinelerinizin kapasite takibini, KPI raporlarınızı ve size özel geliştirilebilecek tüm raporlar ile performans yönetiminizi en (bura eksik???)


Başarı Hikayeleri

 • Şevket SARAL

  Lojistik Direktör, EMD SOGUK DEPOCULUK A.Ş
 • Soner UZUN

  IT Müdürü, Medical Biomedical
 • EMD DEPOCULUK olarak değişen  teknolojilerden de faydalanarak depomuzu daha verimli yönetmek ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak üzere bir depo otomasyon sistemine geçmeye karar verdik.Gelişmiş teknoojileri inceledikten sonra CMD TEKNOLOJİ Çözüm ortaklığı ile Logo Ocean'ı kullanmaya karar verdik. Yaklaşık 5 yıldır devam eden bu birliktelik ile depoda verimlilik artışı sağlandı.

 • Logo Ocean depo otomasyonu projemizde, Logo ve CMD TEKNOLOJİ ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Ocean’ı seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz. Kendi ekibimizle birlikte, Logo ve Cmd Teknoloji ekiplerine de gönülden teşekkür ediyoruz.

İşlerimiz ile ilgileniyor musun?

Ürünlerimiz

Raporlarınız Yanınızda

ERP ve WMS sisteminize uyumlu C Report ekranlarımız sayesinde raporlarınız her zaman yanınızda.

 • Esnek Tasarım

  Raporlarınıza esnek tasarım ekranlarımız sayesinde mobil cihazlarınızın tamamına uyumlu şekilde görebilirsiniz.

 • Güncel Veriler

  Anlık olarak firmanızdaki tüm datalara gerçek zamanlı ulaşabilir, veri takibi sağlayabilirsiniz.

 • Grafik Raporlar

  Size özel dizayn edilen raporlar sayesinde matematiksel veriler haricinde görsel grafik raporlar ile KPI takibi yapabilirsiniz.

Celil KaparLogo Ocean