C Label Designer

Veritabanınız ile entegre çalışan C Label Designer modülümüz sayesinde işletmenizde, ürünlerinizin tüm birimlerine (Adet, Kutu, Koli, Palet), gönderilerinize, raflarınıza ve serbest alanlarınıza, ekipmanlarınıza , barkodlu içerik etiketleri tasarlayabilirsiniz.

Bilgi Alın
Profesyonel Yaklaşım

Profesyonel Yaklaşım

C Label Designer klasik etiketleme yazılımlarındaki kısıtlamaları ortadan kaldırıyor. Geleneksel etiketleme çözümlerinin çok ötesinde etiketleme tasarım ve üretiminizi kısa sürede profesyonelce yapmanızı sağlar. Hem çok pratik hem de çok yeteneklidir. Barkod Otomasyonu işinizde etiketleme sisteminiz çok büyük önem taşımaktadır.

Tüm etiketleme ihtiyaçları için Tek Çözüm

Tüm etiketleme ihtiyaçları için Tek Çözüm

C Label Designer ile ürün etiketi, serino, palet etiketi, kargo gönderim etiketi için çözümler içerir. Hazır tasarımlar ve işa yönelik hazır çözümlerle C Label Designer ile etiket üretimine hemen başlayabilirsiniz. C Label Designer geleneksel etiketleme programlarında kaybettiğiniz zamanı kazandırır. İşletmenizde barkod otomasyonu sistemine geçişte büyük kolaylık sağlar.

Yazıcı Uyumluluğu

Yazıcı Uyumluluğu

C Label Designer ile tüm barkod yazıcılardan baskı alabileceğiniz gibi, A4 formatından etiketlere lazer ve inkjet yazıılardan da baskı alabilirsiniz. Yazıcınızın desteklediği tüm etiket türlerine kolaylıkla baskı yapmanızı sağlayan tasarım aracıyla barkod yazıcıya bağlı kalmadan baskı yapmanız sağlanır.

Hazır Tasarımlarla Hemen Baskı

Hazır Tasarımlarla Hemen Baskı

C Label Designer ile aynı ürüne farklı dillerde, farklı tasarımlarda etiketleme yapabilirsiniz. C Label Designer ile sadece ürün etiketi değil, kargo gönderim etiketi, koli kargo etiketi, müşteri adres etiketi, lot/parti etiketi, kilogramlı etiket gibi pek çok etiketi üretebilirsiniz. Hazır sahip olduğu şablonlarla tasarımları yapmanız çok kolaylaşır. Görselliği yüksek etiket baskısına hemen geçebilirsiniz.

Üretimde Etiketleme

Üretimde Etiketleme

C Label Designer üretim ortamında kolay kullanım amacıyla endüstriyel ekran kullanımına sahiptir. Endüstriyel ekran tasarımı dokunmatik ekran kullanımına uygundur. Bu sayede bilgisayar bilgisine en az ihtiyaçla etiketleme işleminin yapılmasını sağlar.

Benzersiz tasarım aracı

Benzersiz tasarım aracı

C Label Designer Dünya’da yaygın olarak kullanılan tasarım aracına sahiptir. İster basit görsel olarak tasarlayın isterseniz VB Script dili yeteneklerinizi kullanarak akıllı tasarımlar yapın. Karmaşık hesaplamalar yapabilir, işletmenizin standart veya karmaşık lot/parti, seri no gibi etiketlerini üretebilirsiniz.

Profesyoneller için araçlar

Profesyoneller için araçlar

C Label Designer pratik yapısının yanı sıra profesyonellere de hitap ediyor. İçinde barındırdığı VBScript diliyle istediğiniz hesaplamaları yapabilir, kompleks kimliklendirme etiketleri basabilirsiniz. Programlanabilir yapısıyla profesyonel etiket üretimlerine izin verir. Barkod otomasyonu süreçlerinize uygun halde etiket basmanıza olanak sağlar.

Fatura/Sipariş Basım

Fatura/Sipariş Basım

C Label Designer ile Fatura ve Siparişlerinizi kullanarak etiket baskısı yapabilirsiniz. Fatura ve Siparişleriniz içindeki malzemelere etiket basabileceğiniz gibi aynı zamanda sipariş ve fatura bilgilerini kullanarak adres, kargo etiket gibi sipariş bilgilerini içeren etiketler de basabilirsiniz.

Baskül/Terazi ile Bilgi Alışverişi

Baskül/Terazi ile Bilgi Alışverişi

C Label Designer piyasada yaygın olarak kullanılan pek çok terazi ile çalışabilmektedir. Bu sayede teraziden ağırlık bilgisi alınarak etiketleme işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.


Başarı Hikayeleri

 • Şevket SARAL

  Lojistik Direktör, EMD SOGUK DEPOCULUK A.Ş
 • Soner UZUN

  IT Müdürü, Medical Biomedical
 • EMD DEPOCULUK olarak değişen  teknolojilerden de faydalanarak depomuzu daha verimli yönetmek ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak üzere bir depo otomasyon sistemine geçmeye karar verdik.Gelişmiş teknoojileri inceledikten sonra CMD TEKNOLOJİ Çözüm ortaklığı ile Logo Ocean'ı kullanmaya karar verdik. Yaklaşık 5 yıldır devam eden bu birliktelik ile depoda verimlilik artışı sağlandı.

 • Logo Ocean depo otomasyonu projemizde, Logo ve CMD TEKNOLOJİ ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Ocean’ı seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz. Kendi ekibimizle birlikte, Logo ve Cmd Teknoloji ekiplerine de gönülden teşekkür ediyoruz.

İşlerimiz ile ilgileniyor musun?

Ürünlerimiz

Raporlarınız Yanınızda

ERP ve WMS sisteminize uyumlu C Report ekranlarımız sayesinde raporlarınız her zaman yanınızda.

 • Esnek Tasarım

  Raporlarınıza esnek tasarım ekranlarımız sayesinde mobil cihazlarınızın tamamına uyumlu şekilde görebilirsiniz.

 • Güncel Veriler

  Anlık olarak firmanızdaki tüm datalara gerçek zamanlı ulaşabilir, veri takibi sağlayabilirsiniz.

 • Grafik Raporlar

  Size özel dizayn edilen raporlar sayesinde matematiksel veriler haricinde görsel grafik raporlar ile KPI takibi yapabilirsiniz.

CMD TeknolojiC Label Designer