C Product

C Product üretim verilerinizi toplar, tartım ve etiketleme işlemlerinizi yapar.  Üretim aşamasında mamül veya yarımamül üretim miktarlarınızı kağıt yerine online olarak girilmesini sağlar. Bunun sonucunda istediğiniz tasarımda barkod etiketi baskınız yapılır. Terazi modülü ile dilerseniz tartım yaparak üretim miktarlarınızı otomatik alınmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgi Alın
Dünya standartlarında arayüzler

Dünya standartlarında arayüzler

C Product, dünya standartları arayüzlere sahiptir. Endüstriyel ortamdaki kullanıma uygundur. Sahadaki mavi yakanın kullanımına uygundur. Arayüzler son derece yalın ve pratik kullanıma sahiptir.

İster Bilgisayar ister Tablet’le Mobil kullanın

İster Bilgisayar ister Tablet’le Mobil kullanın

C Product bilgisayar, dokunmatik ekran ve tabletten kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Endüstriyel ortamlarda kullanılan dokunmatik panellerle veya bilgisayardan kullanabilirsiniz. Dilerseniz mobil tabletlerle üretim sahanızda dilediğiniz yerden üretim bilgisi girebilirsiniz.

Üretimi anlık izleyin

Üretimi anlık izleyin

Logo Tiger Enterprise’de planladığınız üretim iş emirlerinin sonuçlarını anında bilgisayara girişini sağlar. Bu sayede üretimleri izleri, anlık stokları görebilirsiniz. Sonradan yapılan toplu girişlerde yapılan hataları ortadan kaldırırsınız.

Üretim iş emirlerinizi planlayın

Üretim iş emirlerinizi planlayın

Üretim iş emirlerinizi dilerseniz C Product üretim veri toplama istasyonu bazında dağıtabilirsiniz. Bu sayede her istasyon başındaki kişi otomatik olarak ne üreteceği bilgisine ekrandan da erişebilir. Üretim istasyonu bazında üretimleri anlık olarak da burada izleyebilirsiniz.

Etiket tasarımında özgür olun

Etiket tasarımında özgür olun

C Product kendi içinde etiket tasarım modülüne sahiptir. Her türlü tasarımı bu modül ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fason,ihracat vb. üretimlerde g farklı tasarımlı etiket tasarımlarını üretim iş emirleri ile birleştirebilirsiniz.

Tartım bilgisini otomatik bilgi alma

Tartım bilgisini otomatik bilgi alma

C Product kantar/terazi modülü ile piyasada yaygın olarak kullanılan kantarlardan bilgi alabilir. Bu sayede üretim miktarınız elle girilmeden doğrulukla bilgisayar ortamına kayıt edilir. Bu verilerle anında ağırlık etiketi üretebilmek ise son derece kolaydır.

Otomatik Lot/Parti atama

Otomatik Lot/Parti atama

C Product otomatik lot/parti no ataması gerçekleştirebilir. Bu sayede standartlarınıza uygun lot üretimini ister etiketleme sırasında ister verilerin kaydı sırasında oluşturabilirsiniz.

Palet Etiket basımı

Palet Etiket basımı

C Product, paletli üretime sahip şirketlerde palet üretimini destekler. Üretim iş emri bazında farklı paletler belirleyip üretimi bu standartlarda yapabilirsiniz. Hatta üretim hattında otomatik etiketleme makinalarıyla anlık etiket üretimi ve otomatik yapıştırılması sağlanabilir.

Andon Ekranları

Andon Ekranları

Andon ekranları ile üretim alanınızda bilgilendirme ekranları yerleştirebilirsiniz. Bu sayede üretim alanında bilgilendirme ile daha verimli çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.


Başarı Hikayeleri

 • Şevket SARAL

  Lojistik Direktör, EMD SOGUK DEPOCULUK A.Ş
 • Soner UZUN

  IT Müdürü, Medical Biomedical
 • EMD DEPOCULUK olarak değişen  teknolojilerden de faydalanarak depomuzu daha verimli yönetmek ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak üzere bir depo otomasyon sistemine geçmeye karar verdik.Gelişmiş teknoojileri inceledikten sonra CMD TEKNOLOJİ Çözüm ortaklığı ile Logo Ocean'ı kullanmaya karar verdik. Yaklaşık 5 yıldır devam eden bu birliktelik ile depoda verimlilik artışı sağlandı.

 • Logo Ocean depo otomasyonu projemizde, Logo ve CMD TEKNOLOJİ ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Ocean’ı seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz. Kendi ekibimizle birlikte, Logo ve Cmd Teknoloji ekiplerine de gönülden teşekkür ediyoruz.

İşlerimiz ile ilgileniyor musun?

Ürünlerimiz

Raporlarınız Yanınızda

ERP ve WMS sisteminize uyumlu C Report ekranlarımız sayesinde raporlarınız her zaman yanınızda.

 • Esnek Tasarım

  Raporlarınıza esnek tasarım ekranlarımız sayesinde mobil cihazlarınızın tamamına uyumlu şekilde görebilirsiniz.

 • Güncel Veriler

  Anlık olarak firmanızdaki tüm datalara gerçek zamanlı ulaşabilir, veri takibi sağlayabilirsiniz.

 • Grafik Raporlar

  Size özel dizayn edilen raporlar sayesinde matematiksel veriler haricinde görsel grafik raporlar ile KPI takibi yapabilirsiniz.

CMD TeknolojiC Product