C Report

C Report modülümüz sayesinde KPI raporlarınıza ister işyerinizde bilgisayarınızdan, isterseniz web üzerinden uzak çalıştığınız ortamdan ulaşabilirsiniz. C Report, performans, hareket, giriş-çıkış, stok vb. tüm ihtiyacınız olan veri tabanı raporlarınızı hızla önünüze sunar, istediğiniz formatta export etmenizi sağlar.

Bilgi Alın
Görsel Raporlar

Görsel Raporlar

C Report modülümüz sayesinde anlık verilerinize dayalı size özel oluşturulan görsel raporlarınızı takip edebilirsiniz.

Kota Seviye Bildirim Takibi

Kota Seviye Bildirim Takibi

C Report modülümüzün bir diğer özelliği olan bildirim gönderimi sayesinde KPI’larınızda kritik seviye veya top seviyeye ulaşıldığında anlık bildirimler alarak, işlemenizin durumundan gerçek zamanlı haberdar olabilirsiniz. 

Uyumlu Ekranlar

Uyumlu Ekranlar

Raporlarınıza lokal ağa bağlı veya web üzerinden tüm cihazlarınız ile kolayca ulaşabilir, esnek ekran uyumluluğu sayesinde istediğiniz veriler ekran özelliğinize uyumlu formatta inceleyebilirsiniz.


Başarı Hikayeleri

 • Şevket SARAL

  Lojistik Direktör, EMD SOGUK DEPOCULUK A.Ş
 • Soner UZUN

  IT Müdürü, Medical Biomedical
 • EMD DEPOCULUK olarak değişen  teknolojilerden de faydalanarak depomuzu daha verimli yönetmek ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak üzere bir depo otomasyon sistemine geçmeye karar verdik.Gelişmiş teknoojileri inceledikten sonra CMD TEKNOLOJİ Çözüm ortaklığı ile Logo Ocean'ı kullanmaya karar verdik. Yaklaşık 5 yıldır devam eden bu birliktelik ile depoda verimlilik artışı sağlandı.

 • Logo Ocean depo otomasyonu projemizde, Logo ve CMD TEKNOLOJİ ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Ocean’ı seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz. Kendi ekibimizle birlikte, Logo ve Cmd Teknoloji ekiplerine de gönülden teşekkür ediyoruz.

İşlerimiz ile ilgileniyor musun?

Ürünlerimiz

Raporlarınız Yanınızda

ERP ve WMS sisteminize uyumlu C Report ekranlarımız sayesinde raporlarınız her zaman yanınızda.

 • Esnek Tasarım

  Raporlarınıza esnek tasarım ekranlarımız sayesinde mobil cihazlarınızın tamamına uyumlu şekilde görebilirsiniz.

 • Güncel Veriler

  Anlık olarak firmanızdaki tüm datalara gerçek zamanlı ulaşabilir, veri takibi sağlayabilirsiniz.

 • Grafik Raporlar

  Size özel dizayn edilen raporlar sayesinde matematiksel veriler haricinde görsel grafik raporlar ile KPI takibi yapabilirsiniz.

CMD TeknolojiC Report