Çözümlerimiz

CMD TEKNOLOJİ müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda uygulanan süreçleri entegre ederek, hizmet kalitelerini ve müşterilerinin memnuniyetini artırmalarına yardımcı olur. Tüm ERP çözümleriyle entegre çalışan Satış Otomasyonu, Depo Otomasyonu ve Üretim çözümleri, üretim sürecinden satışa kadar müşteriye ulaşan değer zincirinin bütünleşik bir şekilde yönetiminde kilit rol oynar.

Ürünlerimiz

CMD Teknoloji olarak Logo’nun önde gelen Fonksiyonel İş Ortağı olmamız, sizlere Logo’nun geniş ürün yelpazesinden seçenekler sunmamıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca kendi geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve uyarlamalarımızla işlerinizi daha kapsamlı yönetmenizi sağlamaktayız.

  • EMD DEPOCULUK olarak değişen  teknolojilerden de faydalanarak depomuzu daha verimli yönetmek ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak üzere bir depo otomasyon sistemine geçmeye karar verdik.Gelişmiş teknoojileri inceledikten sonra CMD TEKNOLOJİ Çözüm ortaklığı ile Logo Ocean'ı kullanmaya karar verdik. Yaklaşık 5 yıldır devam eden bu birliktelik ile depoda verimlilik artışı sağlandı.

    Şevket SARAL Lojistik Direktör, EMD SOGUK DEPOCULUK A.Ş
  • Logo Ocean depo otomasyonu projemizde, Logo ve CMD TEKNOLOJİ ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Ocean’ı seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz. Kendi ekibimizle birlikte, Logo ve Cmd Teknoloji ekiplerine de gönülden teşekkür ediyoruz.

    Soner UZUN IT Müdürü, Medical Biomedical
Celil KaparÇözümlerimiz