Mopaş

Mopaş


  • 104 Mağaza Sevkiyatı
  • Mağazalardan Sanal Satış
  • Manav Depo Yönetimi

Market sektöründe başarılı adımlarla ilerleyen Mopaş, gelişen teknolojiye ayak uydurarak sektördeki yerini sürekli ileri seviyeye taşımaktadır.

Merkez depolarındaki tüm stok yönetimini Ocean ile sürdüren Mopaş, ilave projeler ile CMD Teknoloji geliştirmeleri ile müşterilerine hızlı ve kolay ulaşılabilir hizmet vermeyi sürdürmektedir. Mal kabul, rafa mal yerleştirme, yer değiştirme, ikmal, mal besleme, stoklama, sipariş planlama, ABC analizine göre sipariş hazırlama, SKT takibi, tartım, etiketleme, sevkiyat, iade vb. tüm süreçlerinde maksimum hız ve stok doğruluğu ile çalışmaktadır. Mopaş, Türkiye’de manav depo yönetimini WMS ile yapan ve maksimum stok doğruluğu sağlayan nadir firmalardandır. Ayrıca yeni proje olarak online satış ve mağazadan müşteriye sevkiyat sistemini devreye alarak teknolojik gelişmelerine bir yenisini daha eklemiştir.

Mevcut projelerinin desteğini verirken yeni projelerinin de yazılım geliştiriciliğini yaptığımız Mopaş‘ın sektörde hızla ilerlemesine destek sağlamaktan gururluyuz.

CMD TeknolojiMopaş